SKATEPARK LAGUNA

Všechno začalo někdy v devadesátým třetím, kdy se postavila první překážka (PRABÁBA) dnes už docela dost zdemolovaná po nájezdu Pragy V3S. Stavba trvala asi 3 hodiny a fronta na ni asi 5 hodin. Další překážkou, která se postavila o rok později, byl fun-box. Na tu dobu supr moderní překážka podle nejnovějších (1975) plánů pana Rektoříka. Někdo podle nich staví i dnes. Největší boom asi nastal zhotovením minirampy. Ta byla postavena o prázdninách v 96. Stavba trvala asi měsíc +- den. Škoda jen, že lidi přišli pomoct až na závěrečný nátěr. Za půl roku na to, to byl table po asi 11-ti hodinách práce (pomoct nepřišel nikdo). Dobu zhotovení překážek Vám říkám záměrně abyste věděli, že za docela krátkou dobu se toho dá docela dost zvládnout.
Od postavení tablu se vůbec nic nedělo. Ty největší obrátky nastaly, když se získaly peníze od ministerstva vnitra (fond boje proti kriminalitě a drogám) a projekt Skatepark Laguna se mohl rozjet naplno. Peníze uvolněné ministerstvem ovšem nemohy být použity na projekty stavebního typu a tak se za ně postavily přkážky (podle Rektoříka to zrovna nebylo). Záhy ale nastal problém kam je umístit. Chytré hlavy nakonec rozhodly s konečnou platností umístit je tam, kde už stojí ty ostatní. Ale opět nastal velký problém. Povrch zcela nevyhovuje. Výškové rozdíly 18 cm na 10-ti metrech bylo docela dost. Následovala jízda se starostou po moravských skateparcích která měla více než pozitivní dopad na celou věc. Postaví se nový povrch a nejlépe rovnou betonový. V současnosti je všechno již dostaveno.
Jinak je to tu fakt opravdu parádní, takže jestli chcete vidět nějakej pořádnej skatepark, tak ti co nejste z Přerova tak určitě přijeďtě protože to tu stojí za to!!!!!

 

PŘEKÁŽKY:

   Central funbox + pyramidaoví asi do                            Minirampa                 

                       

     Danger (-velký bang)                                         A-čko (-malý bang)

                              

     1 malý a 2 velké Radiusy

 

<<<ZPĚT